Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека — стратегічний партнер освітян»

У рамках Всеукраїнimage (23)ського місячника шкільних бібліотек в Бабинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено безліч цікавих заходів для дітей різного віку, які були розподілені за тематичними тижнями:

  • Тижнень відкриття «Книга – друг на все життя»;

  • Тиждень патріотичного виховання «З Україною в серці!»;

  • Тиждень шкільного підручника «Хвала книжкам, що сіють розумне, добре, вічне»;

  • Інформаційний тиждень «Бібліотека – орієнтир у світі інформації».

Тиждень відкриття (01.10. – 09.10.2015) розпочався урочистою лінійкою. Учні 3-7 класів були задіяні в конкурсі малюнків «Наш вернісаж» (ілюстрації до улюблених творів), який допомогли провести класні керівники та вчителі предметники. Діти малювали конкурсні твори на уроках образотворчого мистецтва. Серед учнів 1-2 класів був проведений конкурс «Малюємо вірші» за збіркою Павла Тичини «Хор лісових дзвіночків». Діти отримали заздалегідь заготовлені вірші проілюстровані художником, але ще не зафарбовані. image (3)Малеча сама мала змогу пофантазувати і розфарбувати ілюстрації в довільній кольоровій гаммі.  В результаті проведення цих конкурсів біля приміщення бібліотеки imageстворено виставку кращих малюнків.

Щорічно в школі проводиться акція «Подаруй бібліотеці книгу». На сьогодні в приміщенні бібліотеки створено виставку з щойно отриманих акційних книг «Від сторінки до сторінки презентуємо новинки». Всі нові надходження книг висвітлені в рубриці «Новини» на сайті шкільної бібліотеки.

Протягом тижня відкриття пройшло цікаве бліц-опитування «Яку книгу я рекомендував би для прочитання», за підсумками якого створено рекомендаційний список найпопулярніших книг image (2)серед учнів нашої школи.

Тиждень патріотичного виховання (12.10. – 16.10.2015). Бібліотекарем школи Самусенко А.В. проведено інформаційні хвилинки біля тематичних  книжкових виставок «Україна, як мати, у світі одна» (для учнів 1-4) класів та «Україна – наш дім» (для учнів 5-10 класів).   

Патріотичний тиждень «З Україною в серці!» запам’ятався учням школи й переглядом мультфільмів із серії «Це наше», підготовлених image (1)каналом ПлюсПлюс (1 – 6 класи) та переглядом документального фільму-трилогії «Тарас Шевченко. Віра» (7 – 10 класи).

13 жовтня 2015 року, напередодні Дня українського козацтва, відбулася цікава зустріч з поетом-бардом Павлimage (25)ом Браницьким, який присвятив свою поетичну творчість історії козацтва, її бувальщинам. В цей день до учнів завітав і замісник наказного гетьмана Київської області Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво» Дєдковський Анатолій Павлович, який привітав всіх присутніх із святом Покрови Пресвятої Богородиці. Свято — зустріч пройшла під гаслом «Дух козацтва відродить Україну!». Гості школи побачили інсценізацію поеми «Козацькimageі бувальщини» про Івана Сірка, яка дуже сподобалася автору. Учні 4-Б класу заспівали пісню «Ми — маленькі козачата». Гості і присутні почули українську народну пісню «Ой, у лузі червона калина» у виконанні учениць 9 класу Кушнірук Ольги і Савченко Аліни та спів старшої групи хорового гуртка «Таланти». Але найцікавішими були пісні та поезії у виконанні самого автора, які всі слухали з великим захопленням, поринувши в атмосферу Запорізької Січі та українського села тих часів.   

Тиждень шкільного підручника (19.10. – 23.10.2015) розпочався для учнів шкСлайд1оли перевіркою стану підручників. Діти заздалегідь були поінформовані про дану перевірку і мали змогу на уроках трудового навчання завчасно виготовити канти та закладинки для підручників. Рейтинг стану підручників буде висвітлений на інформаційних стіннівках та на сайті шкільної бібліотеки під назвою «Підручники, які ми маємо, і які ми хочемо мати».  

Саме під час даного тижня відбувся творчий конкурс «Найкраща закладинка для підручника», в результаті цього в приміщенні бібліотеки створено дерево із закладинок.

image (2) image (5)Інформаційний тиждень (26.10. – 30.10.2015) пройшов під гаслом «Бібліотека – орієнтир у світі інформації». Бібліотекар школи створила інформаційні листівки «Письменники ювіляри 2015-2016 н.р.», «Книги ювіляри 2015-2016 р.р.». Проведено промоційно-інформаційний десант «Українська молодь читає». Під час даного десанту всім бажаючим було роздано буклети та листівки з віршами українських поетів.image (4)

Бібліотечний оргкомітет визначив переможців творчих конкурсів, що відбулися протягом місячника шкільної бібліотеки.

02.11.2015  на загальношкільній лінійці оголошено подяку всім учасникам місячника шкільної бібліотеки у Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, нагороджено переможців творчих конкурсів.

image image (1)   image (2) image (3)   image (4)

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>