Тиждень дитячого читання/Місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський тиждень диячого читання — 2017

«Нам книга відкриває всі світи»

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2017 в Бабинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено безліч цікавих заходів для дітей різного віку, які були розподілені за днями тижня: День відкриття «Поетично-музична феєрія», День пізнання, «Україна читає дітям», День інформації, День закриття.
День відкриття (20.03.2017) розпочався урочистою лінійкою. Також було завершено раніше розпочату перевірку стану підручників учнів 1-9, 11 класів.
Перший день Всеукраїнського тижня дитячого читання завершився яскравим мистецьким марафоном: учні та працівники школи побачили унікальне поетично-музичне дійство. Діти декламували вірші про музику та її значення у нашому житті. А професійний квартет баяністів ім. М.І. Різоля Київської філармонії неперевершено виконував відомі музичні твори світу. Це дало змогу поєднати два прекрасні мистецтва: слова та музики.

image (1)  image (4) image (5)   image image (3)   image (2) image (7)       image (9) image (10)   image (11)

День пізнання (21.03.2017). У цей день у шкільній бібліотеці учнів зустріла книжкова виставка «Хто більше читає, той більше знає». Були підбиті підсумки читацької активності, визначено переможців, кожен з яких отримає грамоти та призи після канікул:
І місце — Голуб Анна, учениця 4-Б класу
ІІ місце — Кравченко Емілія, учениця 2-А класу
ІІІ місце — Самусенко Евеліна, учениця 3-Б класу.
Родзинкою дня стала повчальна театральна постановка з профілактики насилля у дитячому середовищі «Колобок-супермен», адресована для першокласників у виконанні учнів 4-А класу.

image   image (1) image (2)    image (4)    image (6)   image (7) image (8)    image (10)    image (12)   image (13) image (14)   image (15)

22.03.2017 в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Україна читає дітям» до школи завітали батьки та рідні учнів, щоб прочитати їм повчальні твори В. Сухомлинського, сучасні оповідання з хрестоматії дитячої літератури та продемонструвати на власному прикладі, яке важливе значення у нашому житті має книга. Крім того, старші учні також відвідали початкові класи: читали вголос твори, обговорювали з малечею прочитане. До акції також долучилися замісник наказного гетьмана Київської області Всеукраїнської громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво» Дєдковський Анатолій Павлович , який читав учням 1-Б класу книгу Є.Білоусова «Казки та легенди Криму» та селищний голова Купраш Андрій Олександрович з книгою Ю. Мельника «Основи козацько-лицарського виховання».

image    image (2) image (4)   image (5) image (6)    image (10) image (11)   image (13) image (14)  image (1) image (2)   image (3) image (4)   image (5) image (6)   image (7) image (8)   image (9) image (10)    image (11)

День інформації (23.03.2017) розпочався акцією «Повернуті і щасливі», під час якої діти пригадали свої «бібліотечні борги». Учні пообіцяли обов’язково повернути книги до шкільної бібліотеки.
Відбувся конкурс малюнків «Нам книжка відкриває всі світи», в якому були задіяні всі учні школи.
Найяскравіші враження було отримано від виступів дітей під час літературного калейдоскопу «Книжкова країна». Від кожного класу було представлено презентацію українських та світових літературних творів. Діти підійшли креативно до підготовки своїх номерів. Кожен з них відрізнявся оригінальною демонстрацією: театралізовані та музичні постановки, власноруч виготовлені буктрейлери, казки на новий лад, цікаві моновиступи.

image (1)    image (2) image (3)   image (4) image (5)   image (6) image (8)    image (9)    image (11)   image (12) image (13)    image (14) image (15)     image (16) image (18)     image (19) image (20)    image (21) image (22)    image (23) image (24)    image (25) image (27)   image (28) image (29)   image (30) image (31)    image (32) image (33)    image (34) image (35)    image (38) image (37)   image (39)

День закриття (24.03.2017) став цікавим завершенням Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2017. У шкільній бібліотеці відбулася зустріч з Хохловою Євгенією Валеріївною, редактором-координатором видавництва «Фоліо». Євгенія Валеріївна розповіла дітям про професію редактора, про особливості роботи в історичних архівах та тонкощі співпраці з письменниками. Діти дізнались про процес видавництва книг.

image (3)   image (5) image (6)   image image (2)   image (4) image (1)


 


Всеукраїнський

місячник шкільних бібліотек — 2016

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні

духовних цінностей учнів»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Бабинецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено безліч цікавих заходів для дітей різного віку, які були розподілені за тематичними тижнями:
  • Тижнень відкриття «Жовтень єднає шкільні бібліотеки»;
  • Тиждень шкільного підручника «Хвала книжкам, що сіють розумне, добре, вічне»;
  • Англомовний тиждень «You are a man as many times, as many languages you know» («Ти настільки людина, скільки знаєш мов»);
  • Інформаційний тиждень «Бібліотека – орієнтир у світі інформації».
Рисунок2Тиждень відкриття (03.10. – 07.10.2016) розпочався урочистою лінійкою. Учні 5-9 класів були задіяні в творчому конкурсі «Диво, ім’я якому — книга» (написання відгуків про прочитану книгу), який допомогли провести вчителі української мови та літератури. Серед учнів 1-х класів був проведений конкурс «Малюємо вірш» за збіркою Павла Тичини «Хор лісових дзвіночків». Діти отримали заздалегідь заготовлені вірші проілюстровані художником, але ще не зафарбовані. Малеча сама мала змогу пофантазувати і розфарбувати ілюстрації в довільній кольоровій гаммі.  В результаті проведення цих конкурсів біля приміщення бібліотеки створену виставку кращих малюнків.
Розпочато щорічну акцію «Подаруй бібліотеці книгу» http://biblio.babinci-school.org.ua/akciya-podaruj-biblioteci-knigu-2/.
Створено тематичну розкладку «14 жовтня – День захисника України, день свята Покрови Божої матері, День українського козацтва».image (1)
Тиждень шкільного підручника (10.10. – 14.10.2016) розпочався для учнів школи перевіркою стану підручників. Діти заздалегідь були поінформовані про дану перевірку і мали змогу на уроках трудового навчання завчасно виготовити канти та закладинки для підручників. Рейтинг стану підручників в кінці тижня був висвітлений на інформаційному стенді «Підручники, які ми маємо, і які ми хочемо мати».
Саме під час даного тижня відбувся творчий конкурс серед учнів 2 – 4 класів «Особлива закладинка», в результаті цього в приміщенні бібліотеки створено виставку найкращих закладинок.

image (2)

Англомовний тиждень (17.10. – 21.10.2016). Бібліотекарем школи Самусенко А.В. разом з учнями 11 класу створено літературно-картографічну виставку «Подорож англомовними країнами світу» (literary mix “Travelling to the English-Speaking Countries”) для учнів 5-9 класів (на карті світу позначалися англомовні країни + англомовна виставка).  

image (9)   image (12) image

У шкільній бібліотеці відбулося музичне попурі «Пісенний калейдоскоп (musical medley in school library “ Song kaleidoscope”). На перервах цілий день у шкільній бібліотеці звучали дитячі англомовні пісні, закликаючи учнів дізнатися більше про рік англійської мови.
Протягом англомовного тижня відбувався і конкурс ілюстрацій до творів англійських письменників. В результаті цього біля кабінету англійської мови створено виставку малюнків.

Рисунок1

 Традиційно відбувся промоційно-інформаційний десант «Happy English». На перервах учні роздавали листівки з таблицями неправильних дієслів та з інформаційними повідомленнями про відомі твори англійських письменників, які було екранізовано.
Проведено бібліотечні уроки для учнів 5-6 класів (голосне читання книги Джеремі Стронга «Ракета на чотирьох лапах»).
Інформаційний тиждень (24.10. – 28.10.2016) пройшов під гаслом «Бібліотека – орієнтир у світі інформації».
На загальношкільній газеті «DІХІ» було висвітлено корисні поради читачам: як читати книгу, правила конспектування, як вивчити вірш на пам’ять, як читати науково-пізнавальну літературу тощо.  Бібліотекар школи створила інформаційні закладинки для книг з «цікавинками» про відомих українських письменників. Проведено промоційно-інформаційний десант «Читання – унікальний феномен культури». Під час даного десанту всім бажаючим було роздано вищезгадані закладинки.

image (8)   image (5)                                   image (6)           image (7)

Проведено бібліотечний урок для учнів 3-Б класу «Періодичні видання для молодших школярів».

image (10)   image (11)

Відбувся конкур фотографій «В об’єктиві – я і книга» з метою створення тематичного стенду біля приміщення бібліотеки http://biblio.babinci-school.org.ua/fotokonkurs-v-obyektivi-ya-i-kniga/.
Бібліотечний оргкомітет визначив переможців творчих конкурсів, що відбулися протягом місячника шкільної бібліотеки:
І. Творчий конкурс «Диво, ім’я якому — книга»
І місце — Самусенко Поліна, учениця 6-А класу
ІІ місце — Салім Анастасія, учениця 5-А класу
ІІІ місце — Дурицька Вікторія, учениця 7 класу
ІІІ місце — Федієнко Аліна, учениця 8 класу.
ІІ. Творчий конкурс «Особлива закладинка»
                      Номінація «Практичність»
Зауліна Владислава, учениця 4-Б класу
Дрогуль Тетяна, учениця 4-А класу
Кондратенко Вероніка, учениця 4-А класу
                    Номінація «Оригінальність»
Луценко Артем, учень 3-Б класу
Лістус Данііл, учень 4-А класу
                    Номінація «Творче виконання»
Пацеля Вікторія, учениця 4-А класу
Павлюченко Ніка, учениця 3-Б класу
Холоденко Домініка, учениця 3-Б класу
                  Номінація «Найбільш точне втілення ідеї»
Самусенко Евеліна, учениця 3-Б класу
Кава Олександр, учень 3-Б класу

ІІІ. РЕЙТИНГ ПЕРЕВІРКИ ПІДРУЧНИКІВ

І семестр 2016/2017 н.р.

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

№ п/п Клас Середній бал Місце
1 4-А 11,50 І
2 1-Б 11,33 ІІ
3 1-А 11,11 ІІІ
4 3-Б 11,00 ІV
5 2-А 10,95 V
6 3-А 10,83
7 4-Б 9,79 VІІ
8 2-Б 9,63 VІІІ

І семестр 2016/2017 н.р.

СЕРЕДНЯ, СТАРША ШКОЛА

№ п/п Клас Середній бал Місце
1 6-А 10,81 І
2 6-Б 10,38 ІІ
3 5-А 9,29 ІІІ
4 5-Б 8,62 ІV
5 8 7,75 V
6 7 7,68
7 11 7,60 VІІ
8 9 6,55 VІІІ

 


Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2016

«Хай живе читання творче!»

День відкриття (03.03.2016) розпочався урочистою лінійкою. Шкільний бібліотекар Самусенко А.В. повідомила про святкування Всесвітнього дня письменника, оголосила про те, що наприкінці березня традиційно проводиться Тиждень читання і, що частина запланованих заходів буде відбуватися протягом місяця.
Крім того,  03.03.2016 учні Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів побували в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» на презентації книжки української письменниці Лариси Ніцой «Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку».

12801106_1564972960485048_364256103338495290_n   12799316_1564972873818390_6683544334062053533_n 12801511_1564972777151733_2751808924703231206_n   12799357_1564972473818430_6984243054862081437_n 12800162_1564972567151754_3416567344809295449_n   12800334_1564972177151793_5620613078517512860_n 12795490_1564972180485126_8415262657427832483_n   12821348_1564972383818439_4712681351871522753_n 12821549_1564972450485099_2625222602210414292_n   12821348_1564972323818445_2530576366426249514_n

Частина І «Посвята в читачі».

Дуже цікавою традицією шкільних бібліотек є своєрідний захід-посвята першокласників у читачі. Діти з перших днів вступу до 1-го класу починають відвідувати бібліотеку, спочатку екскурсійно, потім їх знайомлять із правилами поведінки у бібліотеці та власне вчать, як правильно користуватися бібліотечними книгами. Потім діти приходять на перервах і розглядають ілюстрації до книг, хто вже вміє читати, то читає книжки, але додому їх ще не беруть. І тільки після «посвяти у читачі» можуть користуватися бібліотечними книгами та брати на тимчасове користування додому. Цьогоріч з такої знаменної нагоди учнями 3-А класу на чолі з класним керівником  Любімовою О.В. було підготовано лялькову виставу за однойменною п’єсою Олександра Олеся «Бабусина пригода». Першокласники бурними оплесками дякували акторам за їх неймовірно талановитий виступ. Після дійства всі дітлахи «записали» свої перші книги у особисті формуляри.

Рисунок3    Рисунок7  Рисунок1  Рисунок2 Рисунок3   Рисунок4 Рисунок5   Рисунок6 Рисунок7   Рисунок8 Рисунок9   Рисунок10 Рисунок11   Рисунок12 Рисунок13    Рисунок14 Рисунок15   Рисунок16

Частина ІІ «Інформаційний дайджест».

Рисунок26Учні 9 класу разом з класним керівником Кунділовською С.А. підготували інформаційний вісник «Письменники-ювіляри березня-2016», який висвітлено назагал на шкільній стінгазеті «DIXI». Було  проведено промоційно-інформаційний десант «Я думав про людське братерство нове»: учні 5-А класу на перервах інформували своїх товаришів, а також вчителів, гостей про те, що за значний внесок у розвиток української державності та культури, з метою гідного вшанування письменника, літературного критика, громадського та політичного діяча —  2016 рік проголосити  ювілейним роком Івана Франка (2016-го минає 160 років із дня народження Каменяра та 100 років від дня його смерті).  Також учні роздавали інформаційні листівки з віршами поета.

Рисунок20    Рисунок21 Рисунок22   Рисунок23 Рисунок24   Рисунок25

Проведено конкурси малюнків до творів І.Я. Франка  «Палітра слова» та стіннівок «До казки на гостину» (1-4 класи). Найактивнішими, як завжди, виявилися початківці. Всі класи підготували чудові стінні газети, які розмістили біля приміщення бібліотеки.
Рисунок25   Рисунок26 Рисунок27   Рисунок28 Рисунок29   Рисунок30 Рисунок31   Рисунок32
У конкурсі малюнків взяли участь учні 4-А, 5-х та 6-го класів. Завдяки юним художникам у шкільному коридорі створено виставку кращих робіт.

image (7)

Чудовим завершенням «Інформаційного дайджесту» став бібліотечний брейн-ринг «Казкограй», проведений бібліотекарем Самусенко А.В. для учнів 3-А класу. Діти створили дві команди «Казкознавці» та «Найрозумніші», обрали журі: Мілевську Настю та Яременка Віталія. В результаті брейну перемогу отримали «Найрозумніші». Вітаємо юних розумників! 

Рисунок1   Рисунок3    Рисунок5 Рисунок6  Рисунок1  Рисунок2

Частина ІІІ «Віртуальні мандри з героями книг».

Враховуючі ювілейні дати книг, було переглянуто ряд мультфільмів та фільмів, створено тематичні виставки до них. Учні початкової школи підготували віршики та костюми відповідних героїв. Так, учні 1-х класів переглянули мультфільм «Крокодил Гена та його друзі» (з нагоди 50-річчя написання однойменної казки Е. Успенського), учні 2-х класів – мультфільм «Пригоди Барона Мюнхгаузена» (230-річчя фантастичного оповідання  Р.Е. Распе),  учні 3-х класів – мультфільм «Лускунчик і мишачий король» (з нагоди 200-річчя однойменної казки Е.Т.А. Гофмана), учні 4-х класів –кінофільм «Маленький лорд Фаунтлерой» (130-річчя написання однойменного роману Френсіс Барнет).

Рисунок3   Рисунок2 Рисунок12   Рисунок11 Рисунок4   Рисунок1 Рисунок6   Рисунок5    Рисунок9 Рисунок8   Рисунок7  Рисунок10

Учні 8 та 10 класів переглянули кінофільм «Мобі Дяк, або Білий Кит» за мотивами роману Германа Мелвілла, який вперше побачив світ 165 років тому. Учні 7 класу познайомилися з героями Даніеля Дефо, переглядаючи кінофільм «Робінзон Крузо» (295-річчя однойменного роману).

Частина ІV «Давайте знайомитися!»

Як тільки у шкільну бібліотеку надходять нові книги, прийнято знайомити з їх змістом учнів. Тож зараз на бібліотечних уроках учні 5-х класів читають книгу для родинного читання Лариси Ніцой «Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку». Учні 8-го класу розпочали голосне читання книги Валентини Захабури «Ой, Лише, або як потрапити в халепу».
Незмінним другом та помічником шкільної бібліотеки є творчий гурток «Умілі руки» у особі Мілевської І.В., яка разом із своїми вихованцями створила «власні видання казок». Діти не просто виготовили книжечки, а й записали до них вигадані казки та історії. Пройшов конкурс «Моя книжечка – найкраща», визначено переможців.

Рисунок19    Рисунок18 Рисунок17 Рисунок14 Рисунок13   Рисунок17  Рисунок20   Рисунок16

Для учнів 1-А класу було продемонстровано повчальну казку-попурі про силу справжньої дружби «Котик і Півник», яку підготували учні 4-Б класу разом з класним керівником Ярмолою Н.В.

Рисунок23   Рисунок22 Рисунок21   Рисунок24

Тиждень дитячого читання — 2015

День відкриття (16.03.2015)

image

Отже,  Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2015  в Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів -стартував.image

 

 

 

 

Він розпочався загальношкільною лінійкою, де діти дізналися про заплановані заходи, що відбудуться протягом найулюбленішого тижня у шкільному житті учнів нашої школи.

Учні початкових класів були задіяні в конкурсі закладинок «Креативна закладинка для книги», який допомогли провести класні керівники. Діти створювали книжкові закладини на  уроках трудового навчання.

Серед учнів 5-11 класів був проведений конкурс стіннівок за мотивами творів-ювілярів українських і зарубіжних авторів «Шедеври пера». В результаті проведення цих конкурсів біля приміщення бібліотеки було створено виставку кращих робіт.image     image (2)  image (3)   image   image (2)   image (1)

Крім того, саме у День відкриття стартував творчий конкурс для всіх учасників навчально-виховного процесу  «Ім’я хранителя бібліотеки». Всі пропозиції щодо імені новоствореного героя висвітлюються на сайті групи «Бабинецька ЗОШ –І-ІІІ ступенів». Голосування триває і досі, результати вибору будуть оголошені після канікул на загальношкільній лінійці.

image (11)   image (12) image (13)    image (16)       image (19)             image (30)

 Вже традиційно в нашій школі проводиться промоційно-інформаційний десант, який цього року пройшов під гаслом «Читаймо українське!». Учні 8 класу Духненко Богдан, Казмерчук Олександр, Коваль Сергій, учень 6 класу Мануша Даніїл та учень 5 класу Горюнов Ярослав на перервах інформували своїх товаришів, а також вчителів, гостей школи щодо   початку Всеукраїнського тижня читання у нашій школі, нагадували про заходи, які відбудуться протягом цього тижня. Також учні роздавали інформаційні листівки з віршами відомих українських поетів та листівки, які містили відомості про книги-ювіляри 2015 року та короткий сюжет творів. Цими діями бібліотечний актив заохочував всіх учнів школи частіше відвідувати бібліотеку  та взяти активну участь у запропонованих заходах.

image (1)

 

image (2)   image (3) image (4)   image (5) image (6)   image (8) image (9)   image (10) image (11)   image (12)

 Саме в цей день учні початкових класів стали повноправними читачами шкільної бібліотеки: посвята в читачі пройшла під назвою «Країна казкова – країна книжкова». Першокласники переглянули лялькову виставу за мотивами книги Лариси Ніцой «Неслухи і вередулі» та отримали свій особистий формуляр.

image (2)   image image (17)    image (12) image (24)    image (34)     image (33)    image (38) image (37)  image (22)

День уявних подорожей (17.03.2015)

У цей день вчителі та учні школи поринули у віртуальні мандрівки за книгами-ювілярами.

Так учні початкової школи переглянули мультфільми «Аліса в країні Чудес» з нагоди 150 – річчя написання однойменного  роману Льюїса Керрола  (1-Б клас, класний керівник Шома О.М.), «Пеппі Довгапанчоха» з нагоди 70 – річчя написання однойменної  повісті Астрід Ліндгрен (1-А клас, класний керівник Бриль О.В. ), «Ганс Брінкер, або Срібні ковзани» з нагоди 150 – річчя написання однойменного  роману Мері Мейпс Додж (2-А клас, класний керівник Любімова Ольга Валентинівна; 4-Б клас, класний керівник Скринник А.А. ).

Учні 5 та 7 класів разом із шкільним бібліотекарем Самусенко А.В. здійснили віртуальну подорож до села Васюківка, переглянувши кінофільм «Тореадори з Васюківки» за однойменною повістю Всеволода Нестайка (присвячується пам’яті автора з нагоди його 85-ї річниці від дня народження). Учні 8 та 9 класів подорожували світом фантастики разом з вчителем світової літератури Боярчук О.А., переглянувши кінофільм «20000 льє під водою» з нагоди 145 – річчя написання однойменного роману Жуля Верна.

image (7) image (5)    image (3)  image (2)   image (5)

День нових знайомств (18.03.2015)

Цей день розпочався із захисту Портфоліо читача учнями 3-Б класу на чолі з класним керівником Ярмолою Н.В. Діти прозвітували перед шкільним бібліотекарем Самусенко А.В. щодо роботи з Портфоліо. Кожен учень представив прочитані твори відповідно до рубрик: «Моє перше знайомство з книгою», «Мої перші улюблені книжки», «Перша книга, яку мені прочитали», «Що люблять читати в моїй сім’ї». Висловили свої міркування про значення книги в житті людини. Діти довели, що завдяки роботі з Портфоліо, вони можуть орієнтуватися у бібліотеці вже самостійно, бо успішно виконали завдання гри «Розстав книги по поличкам». По завершенню заходу учні переглянули чудовий відеоряд  про бібліотеки світу.

image (5)   image (7) image (9)   image (10) image (12)   image

«Будемо знайомі – книжковий лікар Йойболить!» — саме під таким гаслом пройшов урок трудового навчання в 4-А класі, класний керівник Кравченко Л.В. Діти вправно ремонтували пошкоджені бібліотечні книги. Була й група лікарів у білих халатах, яка керувала процесом лікування. Під час уроку відремонтовано 21 бібліотечну книгу.

image    image (8) image (4)      image (5)         image (6)      image (7)    image (3)  image (1)                 image (14)

На завершення Дня знайомств відбулося літературно-мистецьке свято –  зустріч із надзвичайно талановитими людьми: Тамарою Миколаївною Угнівенко, автором книги «Духовний скарб українського народу», фахівцем аграрної освіти та науки, а також, дослідницею у галузі українського народознавства, та Ольгою Іллівною  Угнівенко, – співавтором книги «Духовний скарб українського народу», а також художницею, поетесою, співачкою, дизайнером та модельєром. Завдяки шкільній акції «Подаруй бібліотеці книгу» книжковий фонд поповнено презентованою книгою.

image (45)     image (44) image (17)    image (46) image     image (22) image (19)    image (10) image (12)     image (26)   image (14)     image (35) image (37)              image (40)  image (43)

 День казки та фантазії (19.03.2015)

День казки та фантазії запам’ятався для учнів 3-А класу (класний керівник Булатицька О.О.) бібліотечним уроком у формі брейн-рингу «До нас в гості завітала казка!». Діти продемонстрували чудові знання та обізнаність по даній тематиці.

.image (1)   Копия image (2)   Копия image (20)   image (14)

Учні 4-А класу (класний керівник Кравченко Л.В.) мали чудовий урок у формі голосного читання. Вони всі по черзі читали казку Ганса Крістіана Андерсена «Бузинова матінка» з нагоди 210-річчя від дня народження автораУчасники гуртка «Умілі руки» (керівник гуртка Мілевська І.В.) у День казки та фантазії створили об’ємну іграшку – хранителя бібліотеки. image (1)   image (2) imageСаме ця іграшка буде оберегом нашої бібліотеки. Хранитель ще немає імені, але, як було сказано вище, після канікул отримає його. 

image (1)  image (4) image (3) image (6)

У шкільній бібліотеці було створено нову книжкову виставку «Хто більше читає, той більше знає» (для учнів 1-4 класів).

image (5)

День закриття (20.03.2015)

День закриття став цікавим завершенням Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2015. Вчителем світової Боярчук О.А. було проведено презентацію книги поета рідного краю Федієнка Павла Миколайовича «З любов’ю по землі».  

image (30) image (26)  image (17)  image (15)  image (14)  image (13)  image (10)  image (8)   image (5)   image (3)

Заслуженим підсумком для всіх учнів школи стала загальношкільна лінійка. Діти, які  взяли активну участь у Всеукраїнському тижні дитячого читання – 2015, отримали грамоти та призи.

image (1)   image (4)

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>