Перевірка підручників

Згідно з річним планом роботи школи бібліотечним оргкомітетом проводилася підсумкова перевірка стану підручників за ІІ семестр 2014-2015 навчального року. Під час перевірки було виявлено, що вчителі школи здійснюють різноманітні заходи по прищепленню бережливого ставлення учнів до навчальної книги. Це і бесіди, і виховні заходи, і перевірка підручників, повідомлення батькам про стан підручників через щоденники та на батьківських зборах. По класах створено куточки «Живи, книго!», в яких висвітлюються поради користування підручниками та книгами, правила по збереженню навчальної книги, а також результати поточної перевірки підручників.
Бібліотекарем школи Самусенко А.В. проводяться бібліотечно- бібліографічні уроки в 1 – 9, 11  класах. Особлива увага на таких уроках приділяється вихованню почуття поваги і шанобливого ставлення до книги. В рамках бібліотечного уроку постійно ведуться бесіди з учнями школи  про збереження підручників, про бережливе ставлення до них.
Рейди з перевірки зберігання учнями підручників проводилися неодноразово. В 5-11 класах «книжкові» або старости фіксували всі зауваження, які виявляла бібліотекар щодо незадовільного стану підручників, і  доносили до відома класним керівникам, які,  в свою чергу, впливали на учнів та контролювали виправлення всіх виявлених недоліків і зауважень. В 1-4 класах всі зауваження щодо виявлених недоліків відразу ж повідомлялися класним керівникам, і  фіксувалися класоводами у щоденниках у вигляді запису, в якому вказувалися конкретні зауваження щодо стану підручників, записувалися міри для усунення недоліків, наприклад, вказувалися такі дії до виконання як підклеєння, обгортання, виготовлення кантів та закладок тощо.
Такі рейди дали позитивний результат. В кожному класі є діти, які після перевірки привели у належний стан свої підручники.
Під час перевірки були виявлені такі недоліки: відсутність закладинок, кантів, іноді немає обгорток, є випадки, коли підручники не підписані.
 Оцінювання стану збереження ведеться за 12-ти бальною шкалою. 

ПЕРЕВІРКА ПІДРУЧНИКІВ

ІІ семестр 2014-2015 н.р.

 (початкові класи)

РЕЙТИНГ ПО КЛАСАХ 

Місце

Клас

Середній бал

І

2-А

11,43

ІІ

3-Б

10,88

ІІІ

3-А

10,59

ІV

1-Б

10,38

V

1-А

10,05

4-А

9,50

VІІ

2-Б

9,43

VІІІ

4-Б

7,73

ПЕРЕВІРКА ПІДРУЧНИКІВ

ІІ семестр 2014-2015 н.р.

(середні, старші класи)

РЕЙТИНГ ПО КЛАСАХ

Місце

Клас

Середній бал

І

6

10,41

ІІ

5

9,07

ІІІ

7

7,17

ІV

9

7,08

V

11

5,80

V

8

4,00

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>